MAGNOLIA
MARCH 21 GRANADA
1. Hugh Krutz/Steve Stevenson 18.19
2. Tim Blakely/Jack Wells 17.39
3. Steve Marquis/Troy Garrett 17.19
CAT TEXAS
March 21
DIVISION 1 Livingston
1. AJ Matura/Carolyn Matura 5.56
2. Max Jordan/Kenneth Gaby 5.04
3. Ralph Lane/Johnny Boyd 377
4. JayDon Reeve/Rhonda Reeve 3.33
5. Ron Conaster/Richard Bailey 1.73
BIG FISH
1. Ron Conaster/Richard Bailey 1.73
SHOALS AREA
March 28 GUNTERSVILLE
1. Jeff Harris/Clarence Harris 12.53
2. Jenkins/Toby 11.74
3. Joe Lambert 11.48
BIG FISH
1. Jeff Harris/Clarence Harris 2.25

CRAPPIE USA

MARCH 27-28 CHEROKEE LAKE
Amature Division
1. Darren Caughron/Tracy Caughron 17.68
2. David Rogers/Scott Buchanan 11.94
3. Wally Littrell/James Baxter 5.32
4. Gregory Oaks/Shane Yocum 4.75
5. Gary Musselman/Larry Musselman 4.27
Semi-Pro Division
1. Wayne Darnell/Ricky Keener 18.41
2. Neal Alvis/Scott Bunch 18.37
3. Tommy Cherry/Rick Howard 18.21
4. Randy Pope/Steven Deitz 16.80
5. Todd Dalton/Robert Massey 13.40
BIG FISH
1. Darren Caughron/Tracy Caughron 1.92
2. Randy Pope/Steven Deitz 1.89

CAROLINA
MARCH 27-28 GREENWOOD
1. Potts/Shore 23.01
2. Curtis Robertson 21.22
3. Huffstetler 20.20
4. Whisnant 20.20
5. Bundrick/Bundrick 19.85

CRAPPIE MASTERS
MARCH 27-28 GRANADA LAKE
1. Vic Finkley/Kim Gray 34.55
2. David Cox/Steve Hockett 34.33
3. Kyle Schoenherr/Rodney Neuhaus 34.15
4. Matt Morgan/Kent Watson 33.85
5. Billy Williams/Scott Williams 33.83
BIG FISH
1. Mounty Blount/Keith Sullivan
James Heflin/Jamie Heflin 3.36
Male/Female
1. Vic Finkley/Kim Gray 34.55
Adult/Youth
1. Aaron Clark/Dylan Clark 6.18

GA SLABMASTERS
MARCH 28 LAKE OCONEE
1. Jonathan Stanton/Paul Van Tongren 11.20
2. Ricky Willis/Ian Smith 10.42
3. Joe Partenza/Richard Malcom 9.94
4. Ricky Burgamy/Randy McCoy 9.69
5. Bob Hodge/Wayne Hodge 8.96
BIG FISH
1. Jonathan Stanton/Paul Van Tongren 2.09

CRAPPIE USA
APRIL 4 LAKE OF THE OZARKS
AMATURE DIVISION
1. Craig Hanson/Derrick Vetter 8.58
2. Jeremy Lindsey/Robert Grimes 8.22
3. Kevin Terry/David Brumley 7.57
4. Kenneth Osborn/Fate Johns 7.49
5. Justin Neuman/Daniel Pemberton 6.74
SEMI-PRO DIVISION
1. Eric Wiethop/Clayton McAlpine 9.30
2. Tony Edgar/Travis Lepley 8.75
3. Jesse Shoemake/Keith Mueller 8.50
4. Barry Morrow/Chad Maupin 8.10
5. Paul Alpers/Brian McGhee 774
BIG FISH
1. Eric Wiethop/Clayton McAlpine 1.72
2. Paul Alpers/Brian McGhee 1.68

INDIANNA SLABMASTERS
APRIL 4 LAKE BROOKVILLE
1. Larry Yates/Tim Allen 6.12
2. Charlie Hildreth/Paul Hildreth 5.77
3. Bob Bales/Jason Burnette 5.54
4. Rodney Hiler/Lloyd Hiler 5.29
5. Leslie Gough/Steve Mitchell 5.19
BIG FISH
1. Bob Bales/Jason Burnette 1.76
CRAPPIE USA
APRIL 10-11 KENTUCKY/BARKLEY LAKES
AMATURE DIVISION
1. Doc Holladay 27.03
2. Bobby Cox/Bettye Cox 26.82
3. Cody England/Brent Williams 25.72
4. David Sharp/Lonnie Mathis 25.09
5. Chad Maida/Dave Slepawic 23.59
SEMI-PRO DIVISION
1. Sammy Tidwell/Danny Todd 27.80
2. Hunter Dowdy/Brently Smith 26.82
3. Dewayne McCord/Robert McCord 26.25
4. Doug Sikora/Don Licht 25.93
5. Scott Watson/Douglas Muench 25.81
BIG FISH
1. Jeffrey Lang JR/Jeffrey Lang 3.10
2. Scott Waldrop/Christy Johnson 2.57

GA SLABMASTERS
APRIL 11 LAKE OCONEE
1. Ricky Willis 10.01
2. Robert Huff/Tommy Huff 8.46
3. Greg Hanson/Paul Johnson 8.20
4. Kim Maxwell/Dan Sidle 7.63
5. Charles Wood/Alan McGinnis 7.03
BIG FISH
1. Ricky Willis 1.78

MAGNOLIA
APRIL 11 BARNETT
1. Pat Jeffcoats/Rabbit Rogers 13.53
2. Robbie Niven/David McWilliams 12.32
3. Terry Stewart/Tonya Stewart-Anna Grace 11.86
4. Ken Middleton/Larry Nipper 11.66
5. Jerry Gross/Adam Calcote 11.53
BIG FISH
1. Pat Jeffcoats/Rabbit Rogers 2.64
2. Ken Middleton/Larry Nipper 2.42

CRAPPIE MASTERS
APRIL 11 LAKE OF THE OZARKS
1. Shane Cappel/Jesse Shoemake 10.62
2. Tom Sobaski/Mitch Sobaski 10.54
3. Greg Webster/Brandon Vogeler 10.28
4. Brian McGhee/Paul Alpers 10.11
5. Travis Stevens/Rich Campbell 9.96
BIG FISH
1. John Moore/Pam Edgar 1.88
MALE/FEMALE
1. John Moore/Pam Edgar 9.94
ADULT/YOUTH
1. Aaron Clark/Dylan Clark 5.53

INDIANNA SLAB MASTERS
APRIL 11 PRARIE CREEK
1. Kelly Rinker/Shannon Walker 4.35
2. James Laswell/Dan Long 4.34
3. Tim Dunigan/Joe Dunigan 4.21
4. Randy Hooser/Sharri Hooser 4.00
5. Brian Reed/Aiden Reed/Allen Reed 3.98
BIG FISH
1. James Laswell/Dan Long 0.96
2. Brian Reed/Aiden Reed/Allen Reed 0.91

MIDDLE TENNESSEE
APRIL 18 NORMANDY
1. David Odell/Mario Ortega 6.63
2. Rodney Edwards/Coby Edwards 6.25
BIG FISH
1. Dave Odell/Mario Otrega 1.64

CRAPPIE MASTERS
APRIL 18 LAKE D’ARBONNE
1. Jay Stone/John Godwin 12.30
2. Whitey Outlaw/Mike Parrot 11.00
3. Josh Gowin/Josh Chipman 10.75
4. Steve White/David White 10.72
5. Brian McGhee/Paul Alpers 10.49
BIG FISH
1. Freddie Dooly/Dwaine Barthol 2.03
MALE/FEMALE
1. Jason Thomas/Kasey Thomas 9.93
ADULT/YOUTH
1. Jason Ewton/Jordan Knipp 5.50

CRAPPIENUTZ
APRIL 18 LAKE HARDIN
1. Gary Clancy/Bell
2. Roger Milby
3. Guerry Burnett/Landrum Burnett
BIG FISH
1. Landrum Burnett
TOP FEMALE
1. Jennifer Underwood
TOP YOUTH
1. Caden McGiver