MAGNOLIA    
OCTOBER 24th GRENADA    
1. Hugh Krutz/Steve Stevenson   15.6  
2. Terry Stewart/Larry Holmes   14.76  
3. Scott Steen/Sid Steen   13.33  
4. Brad Taylor/John Harrison   13.26  
5. Joe Lowery/Jay Carr   13.23  
BIG FISH      
1. Chaney Starnes/Glenn Frazier   2.72  
       
  CRAPPIENUTZ    
OCTOBER 24th WEST POINT LAKE    
1. Robert Huff/Tommy Huff   6.44  
2. Scott Williams/Jacob Sapp   5.79  
3. Robert Sellers/Tommy Sellers      
BIG FISH      
1. Robert Huff/Tommy Huff   1.46  
       
  CRAPPIE USA    
OCTOBER 30th-31st LAKE CUMBERLAND    
AMATEUR DIVISION      
1. Kris Mann/Terry Mann   16.35  
2. Marshall Stearns/Ray Stearns   16.21  
3. Travis Neal/Randy Neal   15.39  
4. Arnold Patterson/Kenny Patterson   14.94  
5. Anthony Carrier/Tresa Carrier   13.98  
       
Semi-Pro Division      
1. Adam Mobbs/Carlton Teague   20.2  
2. David Jones/Corey Thomas   19.4  
3. Ben Garland/Barry Turpen   19  
4. Randy J Pope/Steven Deitz   18  
5. Joseph Carter/Janette Carter   17.98  
       
BIG FISH      
1. Rodney Goforth/Jason Goforth   2.3  
2. Adam Mobbs/Carlton Teague   2.15  
       
  CRAPPIE MASTERS    
OCTOBER 30th-31st GRANADA LAKE    
1. Brian Kelly/Brian Cleland   28.85  
2. Terry Stewart/Tonya Stewart   28.21  
3. Roger Womack/Katie Womack   26.84  
4. Michael Knowell/Paula Knowell   26.73  
5. Larry Holmes/Charlie Massey   26.67  
       
BIG FISH      
1. Vic Finkley/Kim Gray   2.74  
MALE/FEMALE      
1. Terry Stewart/Tonya Stewart   28.21  
ADULT/YOUTH      
1. William Gardner/Elijah Wooten   1.24  
       
  SPRINGFIELD    
OCTOBER 31st LINDSAY BRIDGE    
1. Montooth/Ruyle      
2. Barber/Baker      
3. Pierre/Miller      
4. Tintori/Bales      
BIG FISH      
1. Montooth/Ruyle      
       
  EASTERN BUCKEYE    
OCTOBER 31st SLABFEST    
1. Chris/John   4.2  
2. Randy/Tim   3.15  
3. Jerry/Eric   3lbs. 6.2  
4. Mark/Jeff   3.6  
BIG FISH      
1. Chris/John      
       
  CRAPPIENUTZ    
NOVEMBER 7th BLACKSHEAR    
1. Tommie Huff/Robbie Huff   8.24  
2. Scott Williams/Jacob Sapp   7.68  
3. Rodger Brown/Roger Milby   7.16  
BIG FISH      
1. Rodger Brown/Roger Milby   1.48  
       
  CAROLINA    
NOVEMBER 7th BADIN    
1. Ashe/Motley   9.13  
2. Duke/Manus   8.13  
3. Quan/Grimm   7.75  
4. Sprouse/Wilson   7.71  
5. McGhee/Lundy   7.55  
BIG FISH      
1. Quann/Grimm   1.63  
2. Ashe/Motley   1.62  
       
  SPRINGFIELD    
NOVEMBER 7th LAKE SHELBYVILLE    
1. Bob Barber      
BIG FISH      
1. Bob Barber      
       
NOVEMBER 8th      
1. Pierce/Wright      
2. Dan Runkle      
3. Barlow/Alewelt      
4. Montooth/Ruyle      
BIG FISH      
1. Barloe/Alewelt      
       
  WEST TENNESSEE    
NOVEMBER 14th MOUSETAIL STATE PARK RAMP    
1. Jon Graves/Anthony Curtis   7.17  
2. Justin Swindle/Sarah Swindle   6.74  
BIG FISH      
1. Justin Swindle/Sarah Swindle   1.57  
2. Jon Graves/anthony Curtis   1.56  
       
  WEST ALABAMA    
NOVEMBER 14th TOMBIGBEE RIVER    
1. Jessie Wright/Nonna Wright   7.75  
2. Joel/Jonas   7.71  
3. Tracy Humber   7.5  
4. Larry Fulton   6.39  
5. Albert Humber   5.67  
       
  BAYOU STATE    
NOVEMBER 14th LAKE D’ARBONNE    
1. Larry LD Henry/Dalton Henry   7.48  
2. Lance Billberry/Jessica Billberry   7.17  
3. Wes Barmore/Mark Theodos   5.24  
BIG FISH      
1. Lance Billberry/Jessica Billberry   1.91  
2015 BSCA CHAMPIONSHIP FATHER AND SON    
LD Henry/Dalton Henry