CAT TEXAS  
JANUARY 16th LAKE O’PINES  
1. Guy Skinner/David Goodson   11.55
2. Tommy Ezel/Richard James   9.31
3. Willie Scott/Chris Scott   7.3
4. Jeff Schwieterman/James Rains   6.49
5. Paul Obier/George Nelon   6.37
BIG FISH    
1. Paul Obier/George Nelon   2.49
2. Willie Scott/Chris Scott   2.37
     
  MAGNOLIA  
JANUARY 16th OKATIBBEE LAKE  
1. Kim Gray/Vick Finkley   8.68
2. Steve Marquis/Troy Garrett   8.54
3. Monty Blount/Keith Sullivan   8.28
4. Ronnie Bleas/Gilbert Sipes   8.16
5. Paula Nowell/Michael Nowell   8.08
BIG FISH    
1. David McWilliams/Robbie Niven   1.64
2. Charles Lindsey   1.57
     
  CRAPPIE MASTERS  
JANUARY 22nd – 23rd ST JOHNS RIVER/FL ST CHAMPIONSHIP  
1. Larry Durden/Steve Durden   24.91
2. Tommy Skarlis/Kyle Steinfeldt   23.73
3. Billy Williams/Scott Williams   23.48
4. Tommie Roper/Jared Roper   22.64
5. Steve Coleman/Randy Tomlin   22.6
MALE/FEMALE    
1. Vic Finkley/Kim Gray   20.49
ADULT/YOUTH    
1. Scott Broxton/Scott Broxton Jr   11.74
BIG FISH    
1. Trenton Lambert/William Lucas   3.21
2. Phil Rambo/Eva Rambo   2.98
     
  CRAPPIE NUTZ  
JANUARY 30th LAKE BLACKSHEAR  
1.Mike Nipper   8.84
2. Craig Chapman/Jason Little   8.38
3. Roger Milby/Rodger Brown   6.63
4. Dan Sidle/Jamie Moore   6.17
5. Robbie Bishop/Donald Wright   5.8
BIG FISH    
1. Craig Chapman/Jason Little   1.72
     
  CRAPPIE USA  
FEBRUARY 5th – 6th CRESCENT & DEAD LAKES  
AMATUER DIVISION    
1. Gilford Sipes/Ronnie Bleas   23.23
2. Randy Homer/Randy Homer   21.89
3. Tommy Sellers/Robert Sellers   21.3
4. Gary Dodgen/Gary Dodgen   20.7
5. Mark Gore/Warren Gore   18.73
PRO DIVISION    
1. Eric Howard/Leann Howard   24.99
2. Joseph Carter/Janette Carter   24.88
3. Steve Deason/Rick Howard   21.91
4. Darryl Cole/Bill Bradley   21.78
5. Danny Williamson/Beth Williamson   20.54
BIG FISH    
1. Jessie Hovell/Christopher Wells   2.73
     
  CAROLINA  
FEBRUARY 6th GREENWOOD LAKE  
1. Potts/Shore   11.37
2. Strickland/Strickland   11.31
3. McGhee/Lundy   11.26
4. Sprouser/Wilson   10.2
5. Huffstetler/Koon   9.95
BIG FISH    
1. Huffstetler/koon   2.07
2. Sprouser/wilson   1.8
     
  BAYOU STATE  
FEBRUARY 13th CLAIBORN  
1. Jason Thomas/Scott Johnson   11.01
2. Wes Barmore/Mark Theodos   10.26
3. Jeremy McKinney/Kelly Billsborough 9.6
4. Terry Richard/Casey Rayner   7.91
5. Neal Pace/Maureen Cox   5.52
BIG FISH    
1. Jason Thomas/Scott Johnson   2.34
     
  MIDDLE TENNESSEE  
FEBRUARY 20th WOODS RESERVOIR  
1. Randy Clark   8.72
2. Steve Trost/Terri Trost   8.3
3. Terri Spray/Tyler Spray   3.44
4. Joey Davis   2.86
BIG FISH    
1. Randy Clark   1.67
     
  CENTRAL ARKANSAS  
FEBRUARY 20th CLEAR LAKE  
1. Greg London/Russ Clarke   9.02
2. Jason Westerberg/Jim Westerberg   7.24
3. Marty Herlacher/Dustin Eagle   5.31
4. Chris Head/Isaac Evans   4.05
5. Scott Black/Ken Fugate   3.12
BIG FISH    
1. Michael Ditmore/Clint Blair   2.06
2. Greg London/Russ Clarke   2.02
     
  CAT TEXAS  
FEBRUARY 20th LAKE LAVON  
DIVISION 1    
1. Mackey Whyte/Keith Moore   9.02
2. Paul Obier/George Nelon   7.14
3. Larry Middleton/Chris Waters   5.59
4. Tommy Ezel/Richard James   5
5. Cody Standerfer/Lane Plamer   4.34
BIG FISH    
1.Mackey Whyte/Keith Moore   2.1
DIVISION 2    
1. Clay Gann/Todd Froebe   8.56
2. Max Dukes   4.18
3. Stuart Angelle   2.61
4. Robert Russell/Cody Russell   1.7
5. Jimmy Leonard   1.6
BIG FISH    
1. Clay Gann/Todd Froebe   1.76
     
  CRAPPIENUTZ  
FEBRUARY 20th WEST POINT LAKE  
1. Robert Sellers/Tommy Sellers   9.28
2. Sammy Booker/Paul Booker   8.97
3. Mark Byrd/Paul Byrd   7.73
TOP FEMALE    
1. Jessica Booker    
TOP YOUTH    
1. Caden Mciver    
     
  EAST TENNESSEE  
FEBRUARY 20th CHICKAMAUGA LAKE  
1. Brian Howard/Mike Johnston   9.72
2. Bobby Ramsey/Tabitha Ramsey   9.68
3. Chris James   9.54
4. Neal Alvis/Scott Bunch   9.29
5. Max Xenos/don Speer   8.58
BIG FISH    
1. Bobby Ramsey/Tabitha Ramsey